استخدام همشهری

استخدام همشهری شهرتهران

پذیرش آگهی استخدام همشهری شهرتهران

(نیازمندی های همشهری و سایر روزنامه های کثیرالانتشار)

سفارش آگهی:09125045978

استخدام

استخدام همشهری شهرتهران در لغت واژه استخدام  به معنی «به خدمت گرفتن» می باشد . در حالت کلی استخدام به قراردادی که بین کارمند و کارفرما بسته می‌شود، می‌گویند. این قرارداد می‌تواند شامل تضمین شفاهی و کتبی برای ارائهٔ خدمات و کنترل و نظارت بر انجام کار باشد که بین طرفین بسته می‌شود. این قرارداد معمولاً با تضمین سود از جانب کارگر برای کارفرما همراه با تعیین مزد است.شرایط لازم در این قرارداد نوع کار ساعات کار مبلغ مزد مورد توافق و سایر شرایط به صورت کاملاً شفاف در این قرارداد درج میگردد

امکانات آگهی شما درنیازمندی های  همشهری

1)شما میتوانید آگهی را به چندین سایز مختلف و به صورت رنگی و به چند نوبت آگهی دهید تا نتیجه ی مطلوب را بدست آورید

2)پخش نیازمندی ها در کل شهر با تیراژبسیار بالاوپخش به صورت کامل در تمام شهر

3)هزینه ی مطلوب و بازدید مناسب

4)دارا بودن تمامی مشاغل درتمامی رده ها و…

5)علاوه برچاپ درروزنامه نیازمندی ها آگهی شما به صورت رایگان در سایت اصلی همشهری  نیز چاپ خواهدشد تا تبلیغ شما نتیجه ای مطلوب تررا شامل شود

متن آگهی باید چگونه باشد؟؟؟؟

استخدام همشهری

پیش از شروع فرایند استخدام، شرح شغل را بنویسید

اولین قدم برای استخدام بهترین کارمندان تحلیل موقعیت شغلی است. تحلیل شغلی به شما امکان می‌دهد تا شرح وظایف کارمند، مهارت‌های لازم، نتایج مورد انتظار و ابزارهای مورد نیاز آن موقعیت شغلی را بشناسید.

اطلاعات به دست آمده از تحلیل موقعیت شغلی برای نوشتن شرح شغل کاملاً حیاتی است. نوشتن شرح شغل به شما کمک می‌کند تا استراتژی خود را برای استخدام بهترین کارمند برنامه‌ریزی کنید.

 

رزومه و گواهینامه‌ها را به دقت مطالعه کنید

بررسی درخواست شغل، رزومه و نامه پوششی با یک توصیف شغلی دقیق و شیوا آغاز می‌شود. در این مرحله، شما باید فهرستی از ویژگی‌های کارمند مورد نیازتان را نشانه‌‎گذاری کنید.

همچنین، باید مهارت‌ها و قابلیت‎های مورد نظرتان را با رزومه تک‌تک کاندیداها مقایسه کنید چرا که در زمان استخدام مجبورید زمان بیشتری را به صحبت و آشنایی با کارجویان واجد شرایط اختصاص دهید.

برای ثبت آگهی استخدام استخدام همشهری شهرتهران (طبق شرایط کاری شما)

و هرنوع آگهی ازقبیل فروش ملک وخودرو  …

در روزنامه ی نیازمندی های همشهری با ما تماس حاصل فرماید

سفارش آگهی:09125045978

همچنین ببینید

آگهی چاپ شده همشهری